Logo

Konferencja: Fairtrade – sposób na odpowiedzialny łańcuch dostaw Twojej firmy

Date

Tuesday, May 11, 2021

Time

01:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

* Potwierdzam, że mogłam/-em zapoznać się z zasadami przetwarzania moich danych (polityka prywatności): https://www.fairtrade.org.pl/o-nas/polityka-prywatnosci/
** Zapoznałem/am się z regulaminem webinarium i akceptuję go rejestrując się na webinarium: https://www.fairtrade.org.pl/wp-content/uploads/2021/03/Regulamin-webinaru-Fairtrade-Polska.pdf 
Klauzula rozszerzona:
Twoje dane na potrzeby Webinarium przetwarzamy na podstawie umowy (regulaminu) na potrzeby jego organizacji. Webinarium (nagranie) będzie rozpowszechniane. Masz możliwość zadawania pytań na czacie pisemnie. Zwróć uwagę, że jeśli zdecydujesz się na zadawanie pytań połączeniem audio lub audio i wideo, potraktujemy to jako zgodę na rozpowszechnianie odpowiednio Twojego głosu i wizerunku. Szczegóły w Regulaminie w pkt 6-14.
Zgodę na rozpowszechnianie jak i zgodę na przetwarzanie danych w celu wysyłki newslettera możesz wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie Twoich danych do czasu wycofania zgody. Wystarczy, że napiszesz do nas na adres ado@fairtrade.org.pl
Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych znajdziesz na stronie https://www.fairtrade.org.pl/o-nas/polityka-prywatnosci/
Presenter

prof. dr hab. Jerzy Hausner

Przewodniczący Rady Programowej Open Eyes Economy Summit, Fundacja GAP.
Profesor doktor habilitowany nauk ekonomicznych, przewodniczący Rady Programowej Open Eyes Economy Summit oraz Rady Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej, b. wicepremier i minister gospodarki, pracy i polityki społecznej, poseł na Sejm 2001-2005, członek Rady Polityki Pieniężnej III kadencji, członek korespondent Polskiej Akademii Umiejętności, laureat nagród: Kisiela, Władysława Grabskiego i Edwarda Lipińskiego, doktor honoris causa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Presenter

Tomasz Makowski

Menadżer ds. Kluczowych Klientów, Fundacja Fairtrade Polska. Zajmuje się relacjami z wytwórcami i dystrybutorami produktów Fairtrade w Polsce. Posiada długoletnie doświadczenie pracy w biznesie, jak też w organizacjach pozarządowych. Absolwent Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Posiada dyplom MBA Oxford Brookes University.
Presenter

Paulina Dziedzic

Menadżerka ds. Biznesu, Fundacja Fairtrade Polska. Zajmuje się wspieraniem polskich firm w procesie certyfikacji i licencji. Absolwentka Zarządzania na Politechnice Łódzkiej, Logistyki na Uniwersytecie Łódzkim oraz Bioetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Presenter

Paweł Oksanowicz

Spotkanie poprowadzi Paweł Oksanowicz, dziennikarz radiowy i telewizyjny, zaangażowany w tematy związane z odpowiedzialnym biznesem.

Agenda

Podczas konferencji:

  • Pokażemy w jaki sposób certyfikacja Fairtrade może stanowić element polityki CSR firm, którym zależy na tworzeniu partnerskich relacji handlowych z krajami globalnego Południa. 
  • Profesor Jerzy Hausner, gość honorowy konferencji, wprowadzi nas w zagadnienie ekonomii wartości w biznesie. 
  • Przedstawiciele Fairtrade Polska przedstawią jak rozwijał się rynek produktów Fairtrade w Polsce w 2020 roku, a także jak wygląda proces certyfikacji Fairtrade. 

Zaproszenie kierujemy głównie do:

  • przedstawicieli biznesu – producentów, przetwórców, sprzedawców hurtowych i detalicznych, zarówno zainteresowanych certyfikatem Fairtrade, jak i tych już będących w systemie.

PROGRAM SPOTKANIA:

13:00 – 13:05 Rozpoczęcie konferencji, przedstawienie prelegentów

13:05 – 13:20 - Ekonomia wartości w biznesie – prof. dr hab. Jerzy Hausner

13:20 – 13:30 - sesja pytań do prof. Hausnera

13:30 - 13:45 - Jakie produkty Fairtrade sprzedają się w Polsce? – Tomasz Makowski

13:45 – 14:00 - Jak wygląda proces certyfikacji i uzyskania licencji na stosowanie znaku Fairtrade – Paulina Dziedzic

14:00 – 14:15 - pytania od uczestników