Logo

Webinar "Alzheimer i ja - Razem Zrozumiemy. Termin: 25 i 26 kwietnia godz. 18.00"

Room type

Permanent

This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
Required fields

If you have already registered and can't locate your "registration confirmation email" click here

The e-mail address is incorrect. Please double-check your e-mail address and make it look like this john@clickmeeting.com

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

Presenter

Joanna Pożeżyńska

Menadżer Produktów HVAC i FIRE PRO - Rockwool Polska
Presenter

ORGANIZATOR

Fundacja KTOTO-Zrozumieć Alzheimera to organizacja pozarządowa, która powstała po osobistych doświadczeniach w opiece nad chorą na Alzheimera.Projekt realizowany w ramach Generatora Innowacji „Sieci Wsparcia”
Presenter

Jakiego sprzętu potrzebujesz?

Na laptopie i komputerze stacjonarnym w spotkaniu uczestniczysz z poziomu przeglądarki - klikasz na link i nic nie instalujesz! Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym spotkaniu przez smartfona lub tablet, pobierz wcześniej bezpłatną aplikację: Clickmeeting (dostępna na: Android, iOS).Po pobraniu aplikacji, wpisz 9-cio cyfrowy kod ID który otrzymałeś w wiadomości email od organizatora spotkania.

Agenda

Webinarium podzielone jest na 2 części:

  • część 1 - 25 kwietnia (środa) godz. 18.00
  • część 2 - 26 kwietnia (czwartek) godz. 18.00
Na obydwa spotkania on-line rejestrujesz się jeden raz. Po rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do wydarzenia na część 1 i część 2 webinarium. Wystarczy, że klikniesz  na "DOŁĄCZ" /"Zaloguj się" lub wskazany link na klika minut przed spotkaniem lub w jego trakcie. I już :)

Dla kogo:

Na webinarium zapraszamy opiekunów osób z zespołami demencyjnymi, w tym chorobą Alzheimera. Zapraszamy zarówno opiekunów rodzinnych jak i instytucjonalnych. Serdecznie zapraszamy wolontariuszy oraz osoby, które chcą wspierać rodziny opiekujące  się chorymi zależnymi z powodu chorób demencyjnych.

Podczas webinarium:

  • przekażemy   wiedzę   zakresu   pochodzenia   choroby,   jej   objawów   zewnętrznych ale również tego co sami pacjenci mogą przeżywać,  
  • poznasz reakcje, zachowania i emocje pacjenta z perspektywy objawów choroby,
  • zostaną   podane   podstawowe   informacje,   jak   można   sobie   radzić   z   poszczególnymi problemami,
  • przedstawione   zostaną   współczesne   metody   oddziaływań   farmakologicznych   i niefarmakologicznych, także z perspektywy ich rzeczywistej skuteczności.


Plan wydarzenia (część 1 i część 2):
  • 17:50 - 18:00: rozgrzewka techniczna - zapraszamy do zalogowania się na parę minut przed startem, to dobra okazja aby sprawdzić, czy wszystko działa i zapewnić sobie komfortowy udział w webinarium
  • 18:00 - 19:15: wystąpienie eksperta - mgr Tomasza Misiaka
  • 19:15 - 19:30: sesja pytań i odpowiedzi - zapraszamy na czat


Webinarium realizujemy we współpracy z Webinaria24.pl

Administratorem danych osobowych jest minister ds. rozwoju regionalnego pełniący funkcję Instytucji Zarządzającej dla Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, mający siedzibę przy Placu Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji Projektu grantowego Generator Innowacji. Sieci Wsparcia. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczne z brakiem możliwości udzielenia wsparcia w ramach projektu grantowego.